• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Dlaczego laguje mi przeglądarke kiedy gram?

Object Storage Arubacloud
0 głosów
70 wizyt
pytanie zadane 22 kwietnia w Offtop przez Igorwsky Nowicjusz (120 p.)
Witam, mam problem a mianowicie kiedy gram i oglądam youtuba na drugim monitorze to przeglądarka (Opera GX) zaczyna mi lagować. Co jakiś czas film się zacina, przewijanie w górę i w dół nie jest płynne. Wcześniej tak nie miałem i nie wiem o co chodzi. Używam Windowsa 11 i mój komputer jest z najwyższej półki więc to napewno nie wina sprzętu. Wie ktoś jak to naprawić bo mnie to bardzo denerwuje.

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 23 kwietnia przez Panelinio Mądrala (5,230 p.)
Na marginesie - zmiana kategorii

Poza tym na tym forum lagi przeglądarek się trochę przewijały. Może coś Ci w tle zżera zasoby. Może komp się przegrzewa. Bez większej ilości info od Ciebie średnio jak mamy Ci pomóc
komentarz 23 kwietnia przez Igorwsky Nowicjusz (120 p.)
No komp mi sie nie przegrzewa ani nic mi nie zżera zasobów jedynie co widziałem to w menedżerze zadań moja przeglądarka miała taki znaczek dwóch liści i napisane "Ta grupa procesów działa w trybie wydajności, aby ograniczyć zasoby używane przez proces". Wyłączałem to ale nic nie pomogło. Nie wiem jakie informacje podać, ale domyślam sie że windows 11 jakąś funkcje włączył i tak mi sie dzieje.
komentarz 23 kwietnia przez Igorwsky Nowicjusz (120 p.)
Dobra tu update bo coś odkryłem.

Zauważyłem że jeżeli będę grał i kursorem przejadę na drugi monitor to mi przeglądarka laguje, ale jeżeli przejadę na drugi monitor i kliknę w ekran magicznie wszystko dobrze działa.

Pamiętam że znalazłem jakiś kabel na HDMI w komodzie to wymieniłem ten stary kabel, bo tamten był krótszy niż ten "nowy" i to może przez kabel to tak jest?
komentarz 23 kwietnia przez Panelinio Mądrala (5,230 p.)
Zawsze możesz podłączyć sprawny kabel/zaktualizować sterowniki i sprawdzić

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 314 wizyt
pytanie zadane 22 września 2020 w Sieci komputerowe, internet przez Igor Wulkowicz Nowicjusz (120 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 1,022 wizyt
pytanie zadane 8 stycznia 2019 w PHP przez FroGiS Użytkownik (810 p.)
+1 głos
1 odpowiedź 208 wizyt

92,624 zapytań

141,482 odpowiedzi

319,822 komentarzy

62,005 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...