• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Aplikacja na Androida do słuchania radia offline

Object Storage Arubacloud
+1 głos
93 wizyt
pytanie zadane 1 kwietnia w Urządzenia mobilne przez Kefas Użytkownik (520 p.)
Dzień dobry.

Szukam aplikacji na Androida, dzięki które mógłbym słuchać radia offline (fal FM; bez transmisji danych lub WiFi). Telefon ma taką możliwość, ale fabrycznie nie dodano tam oprogramowania (w przeciwieństwie do wcześniejszego modelu). Próbowałem już sporo aplikacji, które w nazwie mają "offline", ale albo nie działają, albo korzystają wyłącznie z sieci.

Dziękuję za pomoc, pozdrawiam
komentarz 1 kwietnia przez Oscar Nałogowiec (29,320 p.)
A skąd wiesz, że odbiornik FM jest obecny?

Może spróbuj sterować radiem przy pomocy asystenta głosowego...

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 1 kwietnia przez Kefas Użytkownik (520 p.)
Dziękuję za odpowiedź.
Na stronie: www.mgsm.pl znalazłem informację, że radio jest dostępne. Jednak po Twoim pytaniu szukałem dalej. Na oficjalnej stronie producenta nie znalazłem informacji. Za to na... kenijskiej odsłonie producenta już tak. Także na innych, np. phonemore.com czy gsmarena.com. Trzy ostatnie strony podają informację, że radio nie jest dostępne, czyli na polskiej mgsm.pl jest błąd, a smartfon nie obsługuje radia.
Dziękuję i pozdrawiam.

Podobne pytania

+1 głos
0 odpowiedzi 143 wizyt
+2 głosów
1 odpowiedź 245 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 496 wizyt

92,617 zapytań

141,467 odpowiedzi

319,783 komentarzy

61,999 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...