• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Projekt Math Tool w konsoli i wiele innych dodatków

Object Storage Arubacloud
+1 głos
99 wizyt
pytanie zadane 14 marca w Nasze projekty przez piotr_domanski Bywalec (2,080 p.)

Cześć wszystkim pasjonatom!

Już od ponad roku, pogłębiam swoją wiedzę w języku programowania C++. To niezwykła podróż, która skłoniła mnie do stworzenia programu Math Tool w konsoli z retro designem. Od tego momentu projekt zaczął nabierać rozmachu, a ja rozszerzałem swoje horyzonty o nowe zagadnienia i algorytmy. Nie ograniczając się jedynie do jednego języka, nauczyłem się łączyć kilka różnych, co pozwoliło mi osiągnąć szybkie rezultaty i ułatwiło późniejsze modyfikacje. W tej roli wspomógł mnie Python.

Program ten wkrótce zyska jeszcze więcej możliwości, cały czas ewoluuje. Wkrótce planowana jest pierwsza wersja przeznaczona do otwartych testów.

Krótko o programie: Math Tool to narzędzie które dzięki swojej prostocie pozwala na wykonywanie skomplikowanych działań. Potrafi obliczać pola figur, objętości. Posiada także modele 3D brył. Program także działa z innymi moimi projektami które mają rozszerzyć funkcje Math Tool'a.

Więcej o moich projektach dowiecie się z mojej strony:  CT Software

Dzięki temu projektowi miałem okazję zgłębić wiele nowych algorytmów oraz poznać skuteczne techniki programowania. Proces tworzenia, oparty na kreatywnym myśleniu i rozwiązywaniu problemów, sprawił mi ogromną przyjemność.

Dzięki tej mojej wiedzy zacząłem tworzyć inne projekty np: elektrozamek z rejestrem wejść i innymi bajerami, które pozwalają na zarządzanie zamkiem.

Reasumując, kocham programować i zostanie to ze mną na zawsze.

Proszę o zastawienie feedbacku co o tym myślicie. Jestem otwarty na uzasadnia krytykę, co można poprawić. Nie jest to idealne ale cały czas się uczę na błędach i Wasze opinie mi pomogą :).

Pozdrawiam

Piotr Domański

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 129 wizyt
pytanie zadane 23 października 2015 w Nasze projekty przez Mistrz0000000 Bywalec (2,780 p.)

92,617 zapytań

141,467 odpowiedzi

319,784 komentarzy

61,999 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...