• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

messenger bezpieczna pamięć problem z pinem

Object Storage Arubacloud
0 głosów
238 wizyt
pytanie zadane 24 lutego w Sieci komputerowe, internet przez lilijka Nowicjusz (120 p.)
Witam! dzisiaj pojawił się problem z messengerem - z synchronizacją wiadomości. Odinstalowałam i zainstalowałam ponownie messengera, wtedy poprosiło mnie o pin. Chciałam tą funkcję pominąć ale pojawiło się ostrzeżenie że wtedy nie wszystkie wiadomości zostaną zsynchronizowane. Więc wpisałam kilka cyfr ale nie zadziałało - nawet sobie nie przypominam bym taki pin zakładała. Wyłączyłam potem bezpieczną pamięć myśląc że problem zniknie ale tak nie było - nadal brakowało wiadomości sprzed 2 miesięcy gdzie niegdzie a w innym wypadku sprzed 2 tygodni. Chciałam znowu włączyć bezpieczną pamięć ale by to zrobić trzeba podać pin którego nie mam, a by zresetować pin i nadać nowy trzeba mieć włączoną bezpieczną pamięć. Kilka razy próbowałam zgadnąć pin i pojawił mi się komunikat "spróbuj ponownie za 30 minut, jeśli 5 razy wpiszesz źle pin to przestanie działać". Przestanie działać czyli zostanie zablokowany i będę mieć permanentny brak dostępu czy przestanie działać obecny i każą mi założyć nowy? Jak mogę odzyskać wiadomości które się nie synchronizowały? Wszelka pomoc mile widziana :)

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 24 lutego przez Wiciorny Ekspert (270,590 p.)
odsyzkać pin, albo pogodzić się z utratą danych, chociaz tego co wiem to istnieje szansa RESETOWANIA, ale mało w to wątpie, że pozwoli to na przywrócenie synchronizacji starej, raczej nowo synchronizowaną będzie można zapisywać

Popatrz tu https://www.facebook.com/help/messenger-app/132243923516844
https://www.facebook.com/help/messenger-app/479091330683112/?helpref=related_articles

Tematyka restu: https://komorkomania.pl/nowa-funkcja-w-messengerze-jak-ja-aktywowac,6985636063300128a

Podobne pytania

+1 głos
1 odpowiedź 185 wizyt
pytanie zadane 20 lipca 2022 w JavaScript przez kordix Gaduła (3,870 p.)
+1 głos
2 odpowiedzi 3,956 wizyt
pytanie zadane 30 stycznia 2022 w Urządzenia mobilne przez alibaba123 Nowicjusz (130 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 694 wizyt
pytanie zadane 18 września 2021 w Ogłoszenia, zlecenia przez Stokrotka Nowicjusz (120 p.)

92,620 zapytań

141,474 odpowiedzi

319,813 komentarzy

62,003 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...