• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Korepetycje z matematyki

Object Storage Arubacloud
0 głosów
246 wizyt
pytanie zadane 1 grudnia 2023 w Matematyka, fizyka, logika przez rafal8888 Nowicjusz (120 p.)
Szukam korepetytora z matematyki i fizyki dla 8 klasisty, mój syn dobrze zna matematykę, ale się stresuje przed egzaminem, chcę żeby zrobił zadania podobne jak na egzaminie)
komentarz 4 grudnia 2023 przez pasjonat_algorytmiki Pasjonat (19,540 p.)
BTW. fizyka jest na e8 w tym roku?

2 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 4 grudnia 2023 przez pasjonat_algorytmiki Pasjonat (19,540 p.)
Zawsze jak szukałem koreperytora, to wchodziłem na stronę ekorepetycje. Możesz się zastanowić, czy nie chcesz tam poszukać.
komentarz 10 grudnia 2023 przez TOWaD Mądrala (6,000 p.)
A tak z ciekawości to w jakim programie udziela się korków z matmy?

Skype+Paint+kalkulator(komputer)?

Whatapp(telefon)?

Czy jakieś inne dedykowane rozwiązanie. Może ktoś napisał komunikator do matmy?
komentarz 11 grudnia 2023 przez tkz Nałogowiec (42,000 p.)
Aktywny korepetytor here. Teams, zoom, discord - dostosowuje się. Z edytorów to OneNote i tablet graficzny.
komentarz 12 grudnia 2023 przez TOWaD Mądrala (6,000 p.)
Dzięki może i ciekawe.

Jednak to chyba bardziej profesjonalnych lekcji. Do nauki ze swoimi dzieciakami online to się raczej nie nadaje. Chyba trochę za bardzo rozbudowane. Zanim się przebrnie przez techniczne niuanse i to uczyć się nie ma czasu. A przeważenie to parę godzin przed klasówką jest informacja, że coś potrzeba.

No i trzeba mieć chyba MS office?

A discord - jak Skype zawiódł całkiem przyjemnie się używało do lekcji.
komentarz 12 grudnia 2023 przez tkz Nałogowiec (42,000 p.)
Nie wiem jak na niekomercyjnych teamsach, ale jest możliwość odpalenia tablicy. Więc masz 2w1 i rozmowa, i tablica. Tablet graficzny - osobiście mam wacom bamboo, ale taki starszy model i polecam. Teraz widzę, ze jest możliwość pisania odręcznego i pełna synchronizacja z urządzeniem w nowszym modelu. Generalnie tablet jest plug-and-play, jakbyś z myszki korzystał.

One note jest też w wersji darmowej z tego co kojarzę, a ma spoko opcje jak planujesz do czegoś wracać.
komentarz 13 grudnia 2023 przez TOWaD Mądrala (6,000 p.)

A może używałeś draw.chat?

komentarz 13 grudnia 2023 przez tkz Nałogowiec (42,000 p.)
Nie używałem, głównie pracuje ze studentami, pewnie stąd wybór OneNote. Zazwyczaj studenci mają pakiet od MS w gratisie. Ale wygląda ciekawie, o ile potrafisz(mnie osobiście irytuje) pisać myszką, to w sumie spoko opcja.
komentarz 13 grudnia 2023 przez TOWaD Mądrala (6,000 p.)

Można i palcem pisać. Dwie strony muszą mieć tablet graficzny. A ostatni miałem wymówkę że "nie mam nawet kartki ani ołówka" tylko telefon. A teraz już wymówki nie będzie. 

Ale Zoom i https://www.mathwhiteboard.com/ teraz oglądam i rzeczywiście kosmos. online

0 głosów
odpowiedź 5 grudnia 2023 przez alicja0000 Nowicjusz (140 p.)
Polecam Ci serwis korepetytorski BUKI, szybko znajdziesz korepetytorów, ja sobie ta, załatwiłam korepetycję i jest mega zadowolona)

Podobne pytania

0 głosów
4 odpowiedzi 615 wizyt
pytanie zadane 27 sierpnia 2016 w Offtop przez Dorian Bajorek Dyskutant (7,920 p.)
+2 głosów
1 odpowiedź 195 wizyt

92,623 zapytań

141,478 odpowiedzi

319,818 komentarzy

62,005 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...