• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Whatsapp Dysk Google

Object Storage Arubacloud
0 głosów
145 wizyt
pytanie zadane 24 listopada 2023 w Urządzenia mobilne przez KarolinaC Nowicjusz (120 p.)
Cześć wszystkim!

Skasowałam i zainstalowałam Whatsappa na moim telefonie, Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G. Chciałam oczywiście przywrócić historię czatów z Dysku Google. Niestety gdy próbuję to zrobić otrzymuję komunikat: "Nie można przywrócić czatów z tej kopii zapasowej. Czy chcesz przywrócić czaty ze starszej kopii zapasowej?" Ładuje się ileś tam MB, i wtedy jest ten komunikat (cała kopia ma 1,5 GB). Gdy kilkam że owszem, chcę, zaczyna niby szukać i jest info że kopii nie znaleziono. Oczywiście na Dysku Google kopia jest jak byk, stoi, z 19 listopada. Z resztą nawet sam Whatsapp mnie o tym informuje, bo przecież stamtąd chce pobrać i jest takie info. Potem mogę już tylko kliknąć pomiń i wyświetla się pusty Whatsapp  Boli.

Przeczytałam wszystkie możliwe porady w pomocy Whatsapp. Również kontaktowałam się z pomocą Whatsapp (dramat. ). Przeleciałam cały Google search, Google support, Hindusów na Jutube, wszystko. Jedyny wniosek: nie tylko ja mam taką sytuację.

Liczę na geniusz polskiej myśli informatycznej, proszę serdecznie o pomoc, odpowiem na wszelkie pytania, całuję rączki i z góry dziękuję.

(P.s. backup w folderach w menedżerze plików pt. Whatsapp databases chyba szlag trafił i się nadpisała puściochami z nowej gołej wersji mojego Whatsappa ☠️).

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 193 wizyt
+1 głos
3 odpowiedzi 504 wizyt
pytanie zadane 8 sierpnia 2016 w Sprzęt komputerowy przez hebel69 Nowicjusz (170 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 200 wizyt

92,620 zapytań

141,474 odpowiedzi

319,813 komentarzy

62,003 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...